مبل‌های تولید اصفهان بهترین کیفیت مبل در کشور را دارند

رئیس اتحادیه تولید و فروش مبل استان اصفهان:
مبل‌های تولید اصفهان بهترین کیفیت مبل در کشور را دارند

حجت‌الله پورحقانی  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان گفت: از نمایشگاه اخیر مبل در استان اصفهان بازدید خوبی صورت گرفت، اما خرید چشمگیری صورت نگرفت که آن هم دلایل خاص خودش را داشت
.
وی اظهار کرد: از عمده دلایل عدم استقبال از این نمایشگاه زمان برگزاری آن بود که با توجه به فرصت باقیمانده نسبت به سال نو خرید از این نمایشگاه را کاهش داده است.
رئیس اتحادیه تولید و فروش مبل استان اصفهان تصریح کرد: برای برگزاری نمایشگاه‌های مبل همیشه تعامل خوبی از سوی شرکت نمایشگاه‌ها با این اتحادیه صورت می‌گرفت، اما امسال این اتفاق نیفتاد و بر همین اساس زمان برگزاری آن در آذر ماه تعیین شد.
وی یکی از نقاط مثبت برپایی این نمایشگاه را نبود مبل خارجی در آن بیان کرد و افزود: کیفیت کار مبل ایرانی به مراتب بالاتر از کیفیت مبل خارجی است، اما کشورهای ترکیه، مالزی، چین و اندونزی با استفاده از روش‌های تبلیغی توانسته‌اند بازار را تحت‌الشعاع خود قرار دهند.
پورحقانی اظهار کرد: اکنون ادارات و نهادهای دولتی یکی از خریداران اصلی مبل ایرانی هستند، اما به جای اینکه با اتحادیه مبل اصفهان که متولی اصلی این کار است، هماهنگی کنند، تلاش می‌کنند در اثر ارتباطاتی که دارند از دیگر شهرهای کشور مبل تامین کنند و این در حالی است که مبل‌های تولید اصفهان بهترین کیفیت مبل در کشور را دارند.
به گزارش فارس، نمایشگاه مبل اصفهان در هفته دوم آذرماه سال‌جاری در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی این استان برگزار شد که به نقل از برخی فروشندگان به رغم بازدید خوب شهروندان از آن، فروش چشمگیری صورت نگرفته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست