مقالات

آیا سبک و سنگینی مبل جزء فاکتورهای یک مبل با کیفیت هستند

اغلب افراد تصور می کنند که مبلی که می خواهند بخرند هر چقدر که سنگین تر باشد بهتره و از کیفیت بالاتری برخوردار است؟ آیا شما هم این طور فکر می کنید؟

قبل از خرید مبلمان، موارد مهمی همچون دکوراسیون خانه‌تان، رنگ‌ها و اشیایی که در منزتان هستند، باید مورد توجه قرار بگیرند تا تا بهترین و متناسب ترین مبلمان را با فضای منزل انتخاب نمایید. بر این اساس احتیاج است تا در منازلی که دکوراسیون آن از اشیاء دکوری مدرن و لوستری با طراحی نو بکار رفته باشد باید مبل مدرن و مبلمان راحتی در آن قرار داده شود یا در فضایی که در آن از اشیائ چوبی استفاده شده است مبلمان چوبی و مبلمان استیل بگذارید.

مهمترین ترین اصل در مورد خرید مبل یک مبلمان شیک و ایده آل توجه زیاد به به هارمونی وسایل منزل، رنگ منزل و طراحی خانه است تا مبل با مبل با منزل بهترین و بیشترین تناسب را داشته باشد.

تناسب متراژ و مبل:

اولین موردی که در خرید مبل باید مورد توجه قرار گیرد، متراژ خونه است و این دو با هم رابطه مستقیم دارد. با انتخاب یک مبل استیل با طراحی شلوغ برای آپارتمان کوچک فضای منزل خود را کوچک و شلوغ کنید و با خرید یک مبل راحتی یا مبل کلاسیک جم و جور فضای منزل را بزرگ تر جلوه دهید. پس پیش از هر چیز متراژ منزل را بدست بیاورید و فضا ها و ضلع ها را در ذهن خود به یاد بسپارید و بر اساس آن تصمیم بگیرید که یک مبل نیم ست، مبل ۷ نفره ( تمام مبلمان راحتی  و مبلمان کلاسیک به صورت پیش فرض ۷ نفره می باشند)، مبل ۹ نفره یا بر اساس سلیقه خود مبل تان را انتخاب نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *